0541 379 62 78
slayt.com.tr Profesyonel Slayt Video Animasyon

Slayt Yapma

Genellikle slayt hazırlama konusunda tecrübeli olan firmalarla çalışmak pek çok konuda avantaj sağlamaktadır. Dolayısıyla tam da bu nedenle herhangi bir iş için slayt hazırlarken son derece dikkatli davranmak ve alanında uzman olan kişilere danışmak önemlidir. Slayt yapma konusunda deneyim kazanan firmalardan biri olan firmamız ÖzelSlayt.com için kişisel profesyonel slayt tasarımlarından kurumsal slaytlara kadar pek çok farklı slaytın tasarlanması son derece önemlidir. Hem kişisel hem de kurumsal sunum ihtiyaçlarını karşılarken pek çok farklı seçeneği değerlendiren ve alanında profesyonel olan kişilerle çalışan firmamız aynı zamanda hem sorularınız hem de görüşlerinizle yakından ilgilenmektedir. Sitemiz aracılığı ile slayt ücretsiz indirilebilmektedir.

Firmamız aynı zamanda 3D yazı ve logo animasyonu hizmeti de vermektedir. Klasik 3D yazı yada logo animasyonu sayesinde kurumunuzun kimlik kazanması mümkün hale gelebilir. Var olan logonuzun geliştirilmesi de mümkündür. Sevgililer Günü, Doğum Günü, Evlilik Yıldönümü gibi özel zamanlarda sevgilinize slayt sunumu hazırlayabilirsiniz. Böylelikle özel olan günleri ölümsüz hale getirmeniz mümkündür. Özel Günler Fotoğraf Galerisi Slaytı hizmeti tam da bu anlamda geliştirilen bir hizmettir. Aynı zamanda çocuğunuz için de özel bir slayt tasarımı söz konusu olabilir. Çocuğunuzun sünnet düğünü fotoğrafları için slayt tasarlamanız mümkün olabilmektedir.

Evlilik fotoğrafları için albüm tasarlamak isteyenler 3 Boyutlu Fotoğtraf Albümü Slaytı yaptırabilmektedir. Bunun için çeşitli slayt temaları gözden geçirilebilir. Bu albümlerin yanında aynı zamanda parti videoları gibi videoların hazırlanması da firmamız aracılığı ile mümkün hale gelebilmektedir. Slaytların oluşturulduğu fotoğrafların altına istediğiniz herhangi bir şeyin yazımı mümkündür. Albümün sonuna ise final notu rahatlıkla düşülebilmektedir.

Albümlerle ilgili tüm detayları sitemize girdiğinizde göreceksiniz. Albümün nasıl oluşturulduğu, fotoğrafların ne şekilde yerleştirilebileceği gibi detayları görmeniz de mümkündür. Düğün Dansları Slayt Videoları da pek çok kişinin talep ettiği bir uygulamadır. Resimlerin çerçevelenmesi ve tablolarda sergilenerek slayta aktarılması söz konusu olacaktır. Kız ve erkek tarafının 5’er kişiden oluşması ve bu kişilerin dans etmesi şeklinde tasarlanan bir proje de hayata geçirilebilir. Daha farklı düşünceleri ifade etmeniz durumunda bu projelerin de üzerine gidilebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.