05327728020
slayt.com.tr Profesyonel Slayt Video Animasyon

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Ücreti Peşin mi Yatırıyorum?

Hayır! 🙂

Önce sizin için slaytı hazırlıyoruz ve “Demodur Ücreti Ödenmemiştir” yazarak slaytı paylaşıyoruz ve eğer beğenirseniz slayt ücretini yatırdıktan sonra reklamsız Full HD slayta sahip oluyorsunuz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemeyi 7 gün 24 saat Akbank ve Yapıkredi hesabımıza yapabilirsiniz. Eğer bankamatiğe gidemiyorsanız veya farklı bir banka kullanıyorsunuz eft için mesai saatlerini beklemelisiniz.

Ödeme ve Banka bilgilerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeriniz Nerede?

İş yerimiz Bursa’da. Açık adresimiz ve iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayabilirsiniz. Fakat bu hiç problem değil. Onlarca müşterimiziz tüm ihtiyaçlarını hiç bir problem yaşanmadan telefon, whatsup, skype veya teamviewer ile internet üzerinden problemsiz olarak karşıladık.

Fotoğrafları Nasıl Gönderebilirim?

Fotoğraflarınızı slaytta görmek istediğiniz sıraya göre 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-… olarak yeniden isimlendirip bize göndermenizi bekliyoruz. Slaytlar 1-3 gün içerisinde hazırlanmakta ve çok büyük bir emek harcanmaktadır. Dolayısıyla bu fotoğrafı çıkarır mısınız / bu sırayı değiştirir misiniz gibi talepleri mevcut fiyat ile karşılayamıyoruz ve sılaytı yeniden hazırlayamıyoruz. Bu nedenle fotoğrafları gönderirken dikkat etmenizi öneriyoruz. Fotoğrafları 0532 349 0020 Whatsup üzerinden, iletisim@slayt.com.tr üzerinden mail ile, google drive ile we-transfer ile internet üzerinden gönderebilirsiniz. Mecvut fotoğrafların bilgisayara aktarılması için fotoğrafları adresimize kargolamanız gerekmekte ve korgo’da yaşanan kayıp/deformasyon için bir sorumluluk alınmamaktadır. Kargo ve tarama ücretleri için bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Slaytı nasıl alabilirim?

Fotoğrafları internet aracılığı ile güvenli bir şekilde alıp yine internet üzerinen güvenli olarak sizden başka hiç kimsenin göremeyeceği şekilde internet üzerinden şifreli olarak gönderiyoruz. Tercih etmiyoruz fakat eğer isterseniz slaytı CD’ye veya USB’ye kaydederek adresinize teslim ediyoruz Aklınıza takılan başka soru olması durumunda detaylı bilgi için buraya tıklayarak bize istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Fotoğraf Sayısını Değiştirebilir Miyiz?

Slaytların her biri kendilerine özel bir senaryoya göre profesyonellerin aylarca çalışması sonucu hazırlanmış lisans ücreti ödenmesi gereken özel çalışmalardır. Her bir slaytta ilgili slaytın kaç adet fotoğraf aldığı slaytta belirtilmiştir. ( 14 – 28 – 44 veya 200 gibi) Bu nedenler slaytlarımızın neredeyse hepsinde fotoğraf sayıları değiştirilememektedir. Fotoğraf sayısı önemli olmayan slaytlar ilgili slayt açıklamasında belirtilmiştir. Israr edilmesi durumunda slayt fiyatı en az 10 kat arttırılacaktır. Detaylı bilgi için buraya tıklayarak bize soru sorabilirsiniz.

Sitedeki Slaytları Göremiyorum Neden ?

www.slayt.com.tr’ deki videoları veya örnek slaytları izleyememe problemleri genelde şirket bilgisayarlarından sitemize giriş yapanmüşterilerimizde oluşmaktadır. Bu durum şirketinizin internet çıkışlarına uygulanan video izleme filtrelerinden kaynaklanmaktadır. Durumun çözümü için cep telefonunuzdan veya evinizden internet filtresi uygulanmamış bir durumda sitemize bağlanmanız durumunda hiç bir problem yaşamayacaksınız. Görüntüleme problemleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Slayt Ücretleri Nasıl Belirlenmektedir ?

Slayt ücretlendirmeleri her slaytı için farklıdır ve ilgili slayt sayfasında yazmaktadır. Mevcut slayt için eğer farklı istekleriniz olursa bunun için ayrıca fiyat istemelisiniz. Slayt ücretleri fiyatlandırması; fotograf sayısı, slayt’da kullanılan programın lisans fiyatı, slayta fotograf ekleme zorluğu ve slayt render süresine göre değişmektedir. Fotoğraf sayısı ile doğrudan bir ilişkisi yoktur, harcanan zamanla orantılı bir fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır.

Fotoğraf Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Fotoğraflar eğer whatsup üzerinden alınmışsa veya gönderilmişse kalite kaybı yaşanmıştır. Fakat tecrübelerimiz slayt kalitesinde farkedilir bir problem olduğunu göstermemektedir. Bunun yanında görsel olarak daha kaliteli bir slayt için fotoğrafların minimum 600×900 pixel çözünürlükte olması gerekmektedir. Fotoğraf seçerken ve sıralanırken örnek slaytta bulunan yatay veya dikey çekim durumuna dikkat etmek slaytı daha güzel hale getirecektir. Bunun yanında www.slayt.com.tr olarak biz tüm crop / renklendirme / ölçüleme / zarif gösterme ayarlarını elimizden gelen en iyi şekilde yapıyoruz.