0541 379 62 78
slayt.com.tr Profesyonel Slayt Video Animasyon

Jenerik Hazırlama

Jenerik en etkili tanıtım şekillerinden biri olmaktadır. Gerek sinema filmlerinin sonunda emeği geçen herkese teşekkür edebilmek adına gerekse bir firmanın tanıtımı yapabilmek adına kullanılabilmektedir. Firmaların web sitelerinde kullandığı farklı tasarımlar ile oluşturulan jeneriklerde siteye giren kişilerin dikkatini çekmek amaçlı kullanılabilmektedir. Jenerik nedir? Sorusuna cevap vermek gerekirse, jenerik çok farklı amaçlar adına kullanıldığından dolayı kullanıldığı alanlara göre farklılık gösterebilmektedir. Reklam filmlerinde kullanılan jenerik örnekleri ne kadar etkileyici olursa ürün o kadar kişiye ulaşabilmektedir.

Jenerikler 3D tasarımlarda yapılacağı gibi, sade ve düz metin şeklinde de yapılabilmektedir. Kayan yazı efektinin kullanıldığı jenerik slaytları na örnek olarak sinema filminin sonunda gösterilen oyuncuların veya yönetmenin isimlerinin yer aldığı jenerikler olmaktadır. Jeneriklerin kullanıldığı alanlara uygun tasarımlarda olması oldukça önemli olmaktadır. Jenerik hazırlama hizmeti veren birçok jenerik sitesi vardır. Ancak bu hizmeti veren her site müşterilerine kaliteli düzeyde hizmet vermediğinden dolayı tercih edilmemektedir. Özel, kurumsal veya kişisel her alanda sizlere hizmet veren şirketimiz sizler adına jenerik slaytları oluşturmakta ve sizlerin beğenisine sunmaktadır. Jeneriklerde kullanılan yazıların puntoları, geçiş efektleri, arka planda kullanılan renkler ve geçişlerde oldukça önemli olmaktadır. Bundan dolayı jenerik hazırlarken birçok detaya dikkat edilmeli ve kaliteli bir jenerik uygulamasının detaylarda gizli olduğu unutulmamalıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz jenerik uzmanı kadrosuna sahip olmakta ve sizin için hazırlanan jenerik sunumları uzman eller tarafından oluşturulmaktadır. Şirketimiz öncelikle sizlerin fikirlerini alabilmek adına demo oluşturmakta ve size sunmaktadır. Ortaklaşa verilen kararlar doğrultusunda istenilen değişiklikler yapılmakta ürünlerinizin veya markanızın jeneriği en etkili şekilde oluşturulmaktadır.  Jenerik yapma işi sanıldığının aksine oldukça zor olan ve detaylı olan bir iştir. Pek çok yazılım, script ve özel donanım gerektirmektedir. Ayrıca tüm profesyonelliğe rağmen bir projenin tamamlanması günler sürebilmektedir.

 Öncelikle jeneriğin bir firmanın marka tanıtımı adına mı, bir hizmetin veya ürünün tanıtımı adına mı ya da bir sinema filminde yer alan oyuncuların tanıtımı adına mı oluşturulacağı belirlenmeli ve oluşum aşamasına bu doğrultuda karar verilmelidir. Jenerik video tanıtımı da şirketimiz tarafından sunulan bir diğer hizmet alanı olmakta ve kişiler alacakları hizmet konusunda şirketimizce bilgilendirilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.