05327728020
slayt.com.tr Profesyonel Slayt Video Animasyon

Güneşli Bir Öğleden Sonrası Slaytı – 100TL

Güneşli Bir Öğleden Sonrası Slaytı

Slaytımızı aşağıdan izleyebilirsiniz. Ücret ve tüm detaylı açıklamayı aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Güneşli bir öğleden sonra slaytı güzel bir ağacın ve güzel bir manzaranın altında ağacın dallarında hafifçe sallanan görüntülerinizin güzel bir görüntüsü. Düğün slaytı, doğum günü slaytı, sevgililer günü slaytı, sevgiliye özel slaytlar veya herhangi bir güzel gün için uygundur. Kaç adet fotoğraf görüntülenmesini istediğinize bağlı olarak 3 farklı versiyon vardır. Slaytın uzunluğu seçeceğiniz şarkıya göre ayarlanacaktır. Gerisayım veya ara mesajlar istemeniz durumunda whatsup’dan bize ulaşabilirsiniz.

 

Slayt Bilgileri:

Ücretlendirme :

  • 14 Fotoğraf:  100TL
  • 28 Fotoğraf:  140TL
  • 42 Fotoğraf:  180TL

Slayt Süresi:

Slayt süresi ortalama 2 dakika 26 saniyedir. Gerisayım isteyip istememenize, seçtiğiniz şarkıya göre slayt süresi ayarlanmaktadır. Not: çok uzun şarkılarda slayt yavaş akacaktır.

Slayt Teslim Şekli:

Slayt için gerekli fotoğrafları aşağıda açıklanan şekilde internet üzerinden whatsup / e-mail / sunucu / we transfer/ google / veya seçeceğiniz internet iletişim aracısı ile gönderebilirsiniz.

Slayt hazırlandıktan sonra ücretsiz reklamlı demo size gönderilecek ve beğenmeniz durumunda ücreti ödeyerek Full Çözünürlükte slaytı internet üzerinden indirebileceksiniz.

Slayt Teslim Süresi:

Slaytlarımız 1-3 gün içerisinde hazırlanmaktadır. Minimum teslim süresi 6 saattir. Seçilen slayta, müşteri isteğine ve yoğunluğa göre değişmektedir. Detaylı bilgi için whatsup numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz veya İletişim formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Slaytı Satınalmak İçin Bilgiler:

Slaytı beğenmenize çok sevindik. Slaytınız yukarıdaki örnek video’ da göründüğü şekilde internet üzerinden size gönderilecektir. Slayt hazırlandıktan sora bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize istediğiniz şekilde indirebileceksiniz.

Fotoğrafları görmek istediğiniz sıraya göre isimlendirip 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 9 – 10 – 11- 12 – 13 – 14 –  … şeklinde bize whatsup’dan,  e-mail ile, google drive ile veya we-transfer ile bize ulaştırabilirsiniz. Fotoğraf gönderimleriyle ilgili detaylı klavuz için buraya tıklayabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz slaytta fotoğraflar 12 / 28 veya 42 adet olarak görülmek istenen sıraya göre isimlendirilerek gönderilmelidir.

Slayt hazırlandıktan sonra fotoğraf değişimi, sıra değişimi, yazı değişimi yapılması tüm süreci sıfırdan başlatmakta olduğundan değişiklik kabul edilememektedir.

Slaytlarımız tamamen ücretsiz olarak reklamlı olarak ve ücreti ödenmemiştir yazılı olarak hazırlanır. Müşterimiz slaytı beğenirse slayt ücretini ödeyerek FULL HD slaytı indirme linkine sahip olacaktır. Slaytlarımızı saklama sorumluluğu müşterilerimize aittir.

Slayt Ödemeleri AKBANK veya YAPIKREDİ hesabınız varsa 7/24 Havale ile veya bankamatik şubelerinden yapılabilmektedir. Farklı banka ile çalışan müşterilerimiz dilerlerse hafta içi mesai saatlerinde EFT’lerini aşağıdaki banka bilgilerine gönderebilirler. Defalarca mağduriyet nedeniyle ödeme almadan final versiyon paylaşılamamaktadır.

Banka Bilgilerimiz İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Tüm ziyeretçilerimize uzun ve mutlu bir ömür dileriz.

Saygılarımızla,

www.slayt.com.tr ekibi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Derin dedi ki:

    Sitenizi çok beğendim.

  2. slayt dedi ki:

    Sitemizi beğenmenize çok sevindik. Tüm soru ve görüşleriniz için sağ alt tarafta bulunan Canlı Destek yardımcımızı veya 0532 349 00 20 Whatsup servisimizi kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.